O NAS

O nas

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem, której warto zaufać.

 

Hurtownia materiałów ociepleniowych F.H.U. PARYS powstała w 2010 roku. Od początku działalności zajmowaliśmy się obsługą inwestycji budowlanych na terenie Warszawy i okolic. Specjalizujemy się w obsłudze firm wykonawczych, których zaopatrujemy w materiały służące do ocieplania budynków.

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

Jakość

Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

Doświadczenie

Zawsze dostosowujemy się do wymagań, terminów oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

PROGRAM CTE

Założenia programu „CZYSTE i TRWAŁE ELEWACJE”?

Program CTE jest platformą wymiany informacji pomiędzy uczestnikami procesu budowlanego traktującą bardzo wnikliwie o szeregu zagadnień związanych z fizycznymi aspektami funkcjonowania budynku. Jest skarbnicą wiedzy z zakresu fizyki budowli i chemii materiałów. To panel dyskusyjny omawiający problemy na które napotyka inwestor przy budowie wymarzonego, ciepłego domu. Program CTE jest zbiorem wiedzy i doświadczeń, dzięki którym chcemy zaoferować klientowi najlepsze rozwiązania budowlane związane z ociepleniem i wyglądem elewacji.

Cel programu „CZYSTE i TRWAŁE ELEWACJE”?

Naszym celem jest przedstawić szereg dostępnych materiałów służących do wykonania elewacji budynku w taki sposób aby były one najlepiej dopasowane do konkretnego przypadku. Przy okazji prezentujemy wszystkie cechy produktów, omawiamy ich zalety tak aby finalnie przełożyły się na same korzyści dla klienta. Nie działamy schematycznie, każdy przypadek zasługuje na indywidualne rozwiązanie. Każda elewacja jest inna, bo każdy budynek jest inny. Każdy dom zasługuje na indywidualne kształtowanie estetyki otoczenia. Zależy mam na tym aby ocieplony budynek spełniał założenia aktualnych przepisów energetycznych i długo pozostawał czysty. W tym celu wyselekcjonowaliśmy produkty budowlane które charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami i posiadają stosowne dokumenty dopuszczeniowe do stosowania na rynku budowlanym.

Korzyści z programu „CZYSTE i TRWAŁE ELEWACJE”

Chcemy zaproponować Państwu spotkanie podczas którego odpowiemy na każde pytanie dotyczące elewacji budynku, przyjedziemy do Państwa na budowę, dobierzemy technologię i system ociepleń, wykonamy dla Państwa próbki kolorów tynku lub farby elewacyjnej, zorganizujemy próbę wyrywania łącznika mechanicznego, ocenimy stan podłoża. Razem z wykonawcami, przedstawicielami producentów możemy zatroszczyć się o każdy aspekt Państwa elewacji. Zależy nam na satysfakcji klienta oraz na kolejnych poleceniach.

Jeśli w najbliższym czasie planują Państwo ocieplić dom, prosimy o kontakt.

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami